Nábytek Arnoštová
Hledání

Produkty

O nás                                        

 

Vítám  Vás na našich webových stránkách

Prodejna byla otevřena 1.9. 1999

Zabývám  se prodejem nábytku od českých výrobců.

Připravila jsem pro vás nábytek od prověřených dodavatelů se zárukou kvality.
V sortimentu najdete nábytek,který mám  skutečně vyzkoušený  a díky tomu jsem schopna poskytnout kvalitní informace o výrobku.
Postupem času jsem měnila výrobce české i zahraniční a zjistila jsme,že české výrobky jsou nejlepší v kvalitě .Polské a jiné levné  výrobky u nás na prodejně   nenajdete...
Nyní se zaměřujeme na prodej -od výrobců z nichž je část firem, které se přizpůsobí velikostí a tvarem dle přání zákazníka.
Pokud si nevíte rady jak zrealizovat kuchyň, dětský pokoj, obývák ,pracovnu,kancelář stačí se zastavit u nás. Připravím  Vám návrh  místnosti počítačově v 3D programu.

Mám  v nabídce 36 českých výrobců nábytku.

 
Těším se na Vás.
 Střelcová / pův. Arnoštová/  Dagmar
 
 
 Jsme značková prodejna českého výrobce Monarc.    

 Od jara 2010 jsem začala studovat  školu designu v Praze.          Nyní mám za sebou kurzy:   Barvy v Interieru I a    Barvy v Interieru   II.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 A v létě 2010  jsem dokončila kurz Tvorba stylu a atmosféry interieru.A chystám se na další kurzy na podzim i v zimě..... Škola designu : www.intermezzo.cz  Praha.

Již nyní nabízím návrhy místností -barevné sladění zdí, nábytku, dekorací, doplňků..... Přijďte se poradit.    

                            

 

 V roce 2012 jsem absolvovala kurz "Feng Shui " pro interierové designery.

Poradím Vám s rozestavěním nábytku v místnosti, aby jste se doma cítily spokojeně, aby Vaše energie proudila bytem správně a předcházeli jste špatným náladám a zdravotním problémům. Někdy opravdou stačí jen málo...

 

 

 

 

 

 

Akce

Virtuální prohlídka

VYBAVENÍ NOVOSTAVBY

[ více ]

Akce

Prostorové prohlídky zakázek :

 www.fotostrelec.cz

[ více ]

Výprodej z prodejny

Výprodej

[ více ]

Kontakt

NA-nábytek Arnoštová
Střelcová Dagmar
Kuchyňské Studio
Havlíčkova 878
468 51 Smržovka

Tel/fax: 483 382 900
Mob: 721 209 207

www.nabytek-arnostova.cz 

https://www.facebook.com/pages/N%C3%A1bytek-Arno%C5%A1tov%C3%A1/238532529657166

nabytek.arnostova@seznam.cz 

Pokud máte zájem o zasílání novinek,akcí a slev od našich českých výrobců,napište nám e-mail.

© Nábytek Arnoštová