Nábytek Arnoštová
Hledání

Produkty

Sedací soupravy

SEDACÍ SOUPRAVY: Nabízíme sedací soupravy od předních českých výrobců. Sedací soupravy lze vytvořit na míru ze široké nabídky pevných i rozkládacích dílů. Kombinací jednotlivých dílů lze vytvořit nekonečně mnoho variant dle prostorových možností a přání zákazníka. Nabízíme modely klasických oblých i moderních rovných tvarů. Samostatně i křesla jak pevná tak polohovací, ušáky, taburety, záhlavníky, podnožky a doplňky. Vybíráte si z velkého množství potahových látek.

Výrobci sedacích souprav : Nová Karna, Ustohal, Cobra, Sagall,  PF nábytek, Čalounictví Pospíchal, Pohoda,TP Slaný a Nově Fa LUMCO s výbornou kvalitou sedaček ..

Nabízíme : Dopravu sedacích souprav  i se stěhováním domů.

 

 Náš TIP: Teflonová látka CARABU  na české sedací soupravy .
Jedná se o potahový materiál špičkových technických parametrů vynikající zejména vysokou odolností proti oděru (přes 100 000 cyklů) a dosud nejjednodušším odstraňováním nečistot, aniž by došlo ke zhoršení prodyšnosti. Umožňuje lehko čistit fleky jako mléko, studené nápoje, olej, víno, kávu, kečup a ostatní tekutiny. Technologie úpravy povrchu Vám dokonce umožňuje vyčistit skvrny od pera a kancelářského fixu jen s použitím vody! Látka neobsahuje zdraví škodlivé látky a je ekologicky nezávadná.

 

  

Nová řada rozkládací pohovky Metis II a III. je postavena na osvědčeném systému Doyle - konstrukce USTOHAL 2 až 3 sedačka , velký výběr látek..

Nová řada rozkládací pohovky Metis II a III. je postavena na osvědčeném systému Doyle - konstrukce USTOHAL 2 až 3 sedačka , velký výběr látek..

Akce

Virtuální prohlídka

VYBAVENÍ NOVOSTAVBY

[ více ]

Akce

Prostorové prohlídky zakázek :

 www.fotostrelec.cz

[ více ]

Výprodej z prodejny

Výprodej

[ více ]

Kontakt

NA-nábytek Arnoštová
Střelcová Dagmar
Kuchyňské Studio
Havlíčkova 878
468 51 Smržovka

Tel/fax: 483 382 900
Mob: 721 209 207

www.nabytek-arnostova.cz 

https://www.facebook.com/pages/N%C3%A1bytek-Arno%C5%A1tov%C3%A1/238532529657166

nabytek.arnostova@seznam.cz 

Pokud máte zájem o zasílání novinek,akcí a slev od našich českých výrobců,napište nám e-mail.

© Nábytek Arnoštová